Veiling: Veiling 24 Sessie 2

624. Vier eetkamerstoelen

Vier eetkamerstoelen

436. Medailles en diverse doosjes bestek

Medailles en diverse doosjes bestek

578. Divers lot zilver o.a. lepeltjes

Divers lot zilver o.a. lepeltjes
Bestaande uit: 1 set van 6 lepels + suikerlepel + 1 set van 6 lepels + 1 set van 5 lepels + 1 roomlepel + 3 suikerlepels+ 1 brieven opener in de vorm van een zwaard.

1259. Japanse sigaretten houder

Een gezwart metalen sigartten houder met decoratie van een haan en kip , verso een kuiken. Binnenzijde gemrkt met monogram (Scharnier is gebroken)

620. Kompas in blik.

Kompas in blik.

618. Chesterfield leren stoel dames

Chesterfield leren stoel dames

502. Grote beer gevuld met stro jaren 60

Oude beer gevuld met stro jaren 60

611. Perzisch tapijt waarschijnlijk Moud, midden 20e eeuw

Perzisch tapijt waarschijnlijk Moud, midden 20e eeuw

533. Zeefdruk Utrecht Kloosteringang, gesigneerd Marius Jansen

Zeefdruk Utrecht Kloosteringang, gesigneerd Marius Jansen

1296. Magna Pete tegel

Aardewerken tegel G.S.V.C. Magna Pete Uitvoering Westraven Utrecht

1291. Medaille Rode kruis

Pro merito met klassieke voorstelling verso Nederlandsche rode kruis 1867.

1245. borden

lot met 5 borden met decoratie van ooieveaars, Waaronder Sarrequimes

552. Messing glad tabaksdoosje 19e eeuw

Messing glad tabaksdoosje 19e eeuw

1217. poederdoos

Groen roggenlederen poederdoos. Binnenzijde gemerkt made in England.

1075. Amsterdamse school broche

Een deels opengezaagde broche met voorstelling van een vis in het water bezet met rode steen. Meesterkeur LvG L van gelderen Schoonhoven

1069. Lord of the rings

Minatuur ring aan ketting.

1058. Djokja petit four tang

Met typerende djokja decoraties.

1034. Bijbel

Hollandse bijbel met enkel slot. Jaarletter 1875

1027. Russische vork

Vergulde Russische vork Met niello decoratie van bloemen.

1000. Gespen

Een paar gelijkende gespen in de vorm van antieke bijbelsloten.

483. Japanse kop en schotels wo. Satsuma

Japanse kop en schotels wo. Satsuma. Fijn geschilderd.

588. Treinrails Märklin 1960 / 1970, doos vol

Treinrails Märklin 1960 / 1970, doos vol

1012. Lakstempel

Een gezwart houten greep met zilveren lakzegel met monogram JMK Hollands gekeurd

1032. Bijbel

Hollandse bijbel met enkel slot. Jaarletter 1875 (Band besch)

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen