Veiling: Veiling 24 Sessie 2

450. Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw

Hardhouten beeld van Shou Lao, China midden 20e eeuw

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 20 - € 40

451. Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900

Vienna Secession Étagère, magazine stand ca. 1900 . Verplaatsbaar op wieltjes.

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 40 - € 80

452. Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.

Victoriaanse Olielamp, Engeland 19e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 20 - € 40

453. Divers lot tin, 19e en 20e eeuw

Divers lot tin, 19e en 20e eeuw

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 20 - € 40

454. Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen

Diverse 19e en 20e eeuwse serviesdelen

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 10 - € 20

455. Divers lot wo. 19e eeuwse Engelse steengoed kan

Divers lot wo. 19e eeuwse Engelse steengoed kan

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 10 - € 20

456. Tafelklok van Wuba Warmink,Nederland ca. 1960

Tafelklok van Wuba Warmink,Nederland ca. 1960

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 30 - € 60

457. Divers blikken speelgoed, sommige met doos, China tweede helft 20e eeuw

Divers blikken speelgoed, sommige met doos, China tweede helft 20e eeuw. Vier stuks.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 20 - € 40

458. Kristal lot divers

Kristal lot divers

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 10 - € 30

459. Bord porceleyne fles jaarletter 1951, floraal decor

Bord porceleyne fles jaarletter 1951, floraal decor

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 10 - € 20

460. Imari borden, Japan ca. 1900

Imari borden, Japan ca. 1900

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 10 - € 20

461. Divers keramiek; Wandbord en bord

Divers keramiek; Wandbord en bord.

Prijsindicatie: € 10 - € 20

462. Delft; Aardewerk tabakspot en bord, 19e en begin eerste helft 20e eeuw

Delft; Aardewerk tabakspot en bord, 19e en begin eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

463. Drie keer grafiek Ferdinand van Wolde, Stad Groningen

Drie keer grafiek Ferdinand van Wolde, Stad Groningen

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 20 - € 40

464. Japanse Imari dekselpotten 19e eeuw, twee Chinese vaasjes 20e eeuw en een schildering

Japanse Imari dekselpotten 19e eeuw, twee Chinese vaasjes 20e eeuw en een schildering ( ws. India eind 20e eeuw )

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 30 - € 60

465. Kristallen messenleggers in originele doos, twee glazen ringen en een plak agaat

Kristallen messenleggers in originele doos, twee glazen ringen en een plak agaat

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 10 - € 20

466. 19e eeuwse weegschalen met toebehoren, gietijzer

19e eeuwse weegschalen met toebehoren, gietijzer

Prijsindicatie: € 20 - € 40

467. Twee tinnen borden 18e en 20e eeuw wo. Regeringsjubileum Koningin Wilhelmina

Twee tinnen borden 18e en 20e eeuw wo. Regeringsjubileum Koningin Wilhelmina

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 30 - € 60

468. Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof

Grote plateelvaas, Zuid-Holland Gouda; Decor Prinsenhof ca. 1925

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 10 - € 20

469. Chinese famille rose vaas, eind 20e eeuw

Chinese famille rose vaas, eind 20e eeuw

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

470. Miniatuur kamerscherm op glas en Chinese sieraden met jade

Miniatuur kamerscherm op glas en Chinese sieraden met jade

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

471. Diverse Boeddha's

Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 10 - € 20

472. Diverse Boeddha's

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 10 - € 20

473. Diverse Boeddha's

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 10 - € 20

474. Diverse Boeddha's

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 10 - € 20

9725 CT Groningen