Veiling: Veiling 24 Sessie 2

530. Negen biscuitporseleinen vaasjes en plastieken ca. 1920

Negen biscuitporseleinen vaasjes en plastieken ca. 1920

532. Divers verzilverde objecten wo. Jugendstill schaaltje

Divers verzilverde objecten wo. Jugendstill schaaltje

537. Baluba masker DR Congo eind 20e eeuw

Baluba masker DR Congo eind 20e eeuw

417. Glasnegatieven Groningen / Haren platteland / diversen

Diverse glasnegatieven van een fotograaf uit Haren , Groningen van net voor, tijdens en na de oorlog. 4 doosjes vol.

407. Acht bouwdozen uit de jaren 30 / 50, kinder speelgoed

Diverse bouwdozen en blokkendozen uit de jaren 30 en 50

447. Blikken en kunststof speelgoed Lehman, Germany, Made in japan en meer

Blikken en kunststof speelgoed Lehman, Germany, Made in japan en meer

430. Chinese Vaas met Wucai decoratie, China eind 20e eeuw

Chinese Vaas met Wucai decoratie, China eind 20e eeuw

433. Elektrische wandklok, Metamec, Dereham, Jaren 30, Art deco, Engeland

Elektrische wandklok, Metamec, Dereham, Jaren 30, Art deco, Engeland

455. Divers lot wo. 19e eeuwse Engelse steengoed kan

Divers lot wo. 19e eeuwse Engelse steengoed kan

456. Tafelklok van Wuba Warmink,Nederland ca. 1960

Tafelklok van Wuba Warmink,Nederland ca. 1960

471. Diverse Boeddha's

Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen

465. Kristallen messenleggers in originele doos, twee glazen ringen en een plak agaat

Kristallen messenleggers in originele doos, twee glazen ringen en een plak agaat

460. Imari borden, Japan ca. 1900

Imari borden, Japan ca. 1900

481. Divers lot tin eerste helft 20e eeuw

Divers lot tin eerste helft 20e eeuw

498. Reclame, Big Star en Singer naaimachine, 20e eeuw

Reclame, Big Star en Singer naaimachine, 20e eeuw

490. Daishin, Japan, Tin/plastic battery-operated "Apollo II Moon Lander", 60s

Daishin, Japan - Height 25 cm - Tin/plastic battery-operated "Apollo II Moon Lander", 60s

494. Divers lot blikken, Wo. Redband & Lonka

Divers lot blikken, Wo. Redband & Lonka

495. Divers lot speelgoed opwindbaar

Divers lot speelgoed opwindbaar

514. Hoge hoed in originele doos 19e eeuw

Hoge hoed in originele doos 19e eeuw.

518. Zes keer Reclame Kristal Pilsener ( 1948 ) en Nutricia Chocomel

Zes keer Reclame Kristal Pilsener en een Nutricia Chocomel blikken bord

527. Twee metalen thee serviezen

Twee metalen thee serviezen

525. Divers lot speelgoed opwindbaar

528. Schoolplaat Leeuw

Schoolplaat Leeuw

565. Schilderij, olieverf op doek, Parkzicht

Schilderij, olieverf op doek, Parkzicht

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen