Veiling: Veiling 24 Sessie 2

529. Houten maskers vermoedelijk Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Houten maskers vermoedelijk Indonesië, tweede helft 20e eeuw

540. Druk Rembrandt; De nachtwacht in barokke lijst

Druk Rembrandt; De nachtwacht in barokke lijst

538. Grote vaas Stoke on trent Engeland ca. 1930

Grote vaas Stoke on trent Engeland ca. 1930

549. Congo / Nigeria tribaal beeld gebakken klei

Congo / Nigeria tribaal beeld gebakken klei

545. Vijf diverse borden China, Delft en P.Regout Maastricht

Vijf diverse borden China, Delft en P.Regout Maastricht, 18e, 19e en 20e eeuw

463. Drie keer grafiek Ferdinand van Wolde, Stad Groningen

Drie keer grafiek Ferdinand van Wolde, Stad Groningen

574. Divers lot rijwielbelastingplaatjes 1924-1941, kettingen en blikje

Divers lot rijwielbelastingplaatjes 1924-1941, kettingen en blikje

577. Chocoladedoos en decoratie ca. 1950

Chocoladedoos en decoratie ca. 1950

584. Vintage horloges, Jacques Lemans, Lasita en Seiko

Vintage horloges, Jacques Lemans, Lasita en Seiko

469. Chinese famille rose vaas, eind 20e eeuw

Chinese famille rose vaas, eind 20e eeuw

470. Miniatuur kamerscherm op glas en Chinese sieraden met jade

Miniatuur kamerscherm op glas en Chinese sieraden met jade

593. Wandborden en een kom, Maastricht aardewerk

Wandborden en een kom, Maastricht aardewerk

597. Drie Indonesische Wajang poppen wo. twee vogels. Eerste helft 20e eeuw

Drie Wajang poppen wo. twee vogels. Eerste helft 20e eeuw

516. Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

419. Blikken speelgoed; Satellite jaren 60

Satellite Made in China. Een in doos en een zonder doos

1003. Schep

Een Hollands zilveren schep met gegraveerde bak en getordeerde steel. Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1890.

1007. Roomlepels

Een paar roomlepels met ovale schelpvormige bak en de greep bekroond met vogel. (1 hersteld)

1015. ketting

Een sterling zilveren ketting met Guilloche emaille schakel, ovaal schakel met vikingschip Gemerkt N in vierkant en BM sterling.

429. Divers tin / metaal; Dienblad, koffiepot, melk-en suikerpotjes

Divers pot, Tin / metaal; Dienblad, koffiepot, melk-en suikerpotjes

1017. Bijbelslot

Lederen kaft met op de omslag een 14 karaats gouden slot. (1 pennetje mist) Nieuwe testament 1880.

446. Porceleyne klauw , Delft en Staffordshire 18e en 19e eeuws aardewerk divers

Porceleyne klauw , Delft en Staffordshire 18e en 19e eeuws aardewerk divers

1033. Bijbel

Hollandse bijbel met zilveren slot Jaarletter 1833.

1041. Theeduim

Hollands glad, meesterkeur WF Schuss Amsterdam, Jaarletter 1869.

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen