Veiling: Veiling 24 Sessie 2
1053. 18e eeuwse Russische beker, Alderman Fedor Petrov Alexey Kosyrev (1762-1791) Stadskeur Moskou
Een gedreven zilveren beker met voorstelling van 2 vogels en bloemenvazen op pilaren. Meesterkeur Alderman Fedor Petrov Alexey Kosyrev (1762-1791) Stadskeur Moskou. En jaarletter 178? (laatse getal weggesleten) (licht deukje aan de bodem. H 8,2 cm.
1067. broche
een ovale broche met decoratie van een ooiever en fraai versierde rand. Birmingham Jaarletter 1895
562. Zilveren dames horloge jaren 60 design
Zilveren dames horloge jaren 60 design
606. Lot antieke snuisterijen, blaker, snotneus, snuiter, haardstel en pijpstander
Lot antieke snuisterijen, blaker, snotneus, snuiter, haardstel en pijpstander
1073. Koralen armband
Met cylindrische kralen en zilveren jasseron sluiting.
1211. lot
Een Hollands zilveren Jampothouder, Maggihouder, servetring een een Duits schaaltje Totaal 235 gram
1074. Ring
Een 14 karaats gouden ring bezet met groen steentje/glas. In foudraal Gewicht 2,4 gram.
1200. Romeinse kruik
Terracotta platbuikige kruik met figuratieve decoratie, de hals met een gezicht (Gerestaureedr en oor ontbreekt)
1202. Romeinse olielamp
Hardstenen olielamp in de vorm van een zittende vogel, met decoratie op de zijkanten.
1238. ooievaars
Lot met 5 19e eeuwse gebranschilderde glaasjes met decor van ooievaars, hierbij een biscuit porseleinen vaasje met dito decor.
1224. Tartanware
Rond plat speldenkussen Gemerkt Mc Pherson.
1239. kinderbordjes
Warmhoudbordje Paris, 3 kleine porseleinen schoteltjes en en een kinderbordje met alfabet.
1256. Craquele vaasje
Een celadon vaasje met fijne craquele op houten voetstuk
1252. Speldjes
een lot met speldjes met het onderwerp ooieveaars hierbij een aantal andere items
1248. Naaischaartejs
Een lot met 5 verschillende schaartjes in de vorm van een ooievaar.
1263. Suren Nersisyan
Aquarel maraboes in landschap Ingelijst afm 45x60 cm.
1271. tartanware
Dekseldoosje/Kluwenhouder met 3 kleine gaatjes aan de buitenzijde. Gemerkt Mc Sinclair
1284. Gemberpot
Enen zeskantige gemberpot met groene celadon glazuur H 15 cm. Hierbij een glazen snuff bottle, 3 18e eeuwse kopjes en een benen vaasje
1294. Parfumflesje
Kristallen gefaceteerd parfumflesje met onedelke setting. Met origineel binnenstopje.
1289. Zilveren speld
Deels geeamailleerd Federatieve opleiding zwakzinnigenzorg met persoonlijk nr 5526.
414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn
Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.
9725 CT Groningen