Veiling: Veiling 24 Sessie 2

1053. 18e eeuwse Russische beker, Alderman Fedor Petrov Alexey Kosyrev (1762-1791) Stadskeur Moskou

Een gedreven zilveren beker met voorstelling van 2 vogels en bloemenvazen op pilaren. Meesterkeur Alderman Fedor Petrov Alexey Kosyrev (1762-1791) Stadskeur Moskou. En jaarletter 178? (laatse getal weggesleten) (licht deukje aan de bodem. H 8,2 cm.

1067. broche

een ovale broche met decoratie van een ooiever en fraai versierde rand. Birmingham Jaarletter 1895

562. Zilveren dames horloge jaren 60 design

Zilveren dames horloge jaren 60 design

1071. Koralen armband

Met ronde kralen

606. Lot antieke snuisterijen, blaker, snotneus, snuiter, haardstel en pijpstander

Lot antieke snuisterijen, blaker, snotneus, snuiter, haardstel en pijpstander

1201. romeins flesje

Fallus vormig flesje H 18,7 cm

1073. Koralen armband

Met cylindrische kralen en zilveren jasseron sluiting.

1211. lot

Een Hollands zilveren Jampothouder, Maggihouder, servetring een een Duits schaaltje Totaal 235 gram

1212. Majong spel

Houten kist met een Bamboo majong spel.

1074. Ring

Een 14 karaats gouden ring bezet met groen steentje/glas. In foudraal Gewicht 2,4 gram.

1200. Romeinse kruik

Terracotta platbuikige kruik met figuratieve decoratie, de hals met een gezicht (Gerestaureedr en oor ontbreekt)

1202. Romeinse olielamp

Hardstenen olielamp in de vorm van een zittende vogel, met decoratie op de zijkanten.

1238. ooievaars

Lot met 5 19e eeuwse gebranschilderde glaasjes met decor van ooievaars, hierbij een biscuit porseleinen vaasje met dito decor.

1223. Tartanware

Dekseldoosje Gemerkt Clan Stuart

1224. Tartanware

Rond plat speldenkussen Gemerkt Mc Pherson.

1239. kinderbordjes

Warmhoudbordje Paris, 3 kleine porseleinen schoteltjes en en een kinderbordje met alfabet.

1256. Craquele vaasje

Een celadon vaasje met fijne craquele op houten voetstuk

1252. Speldjes

een lot met speldjes met het onderwerp ooieveaars hierbij een aantal andere items

1248. Naaischaartejs

Een lot met 5 verschillende schaartjes in de vorm van een ooievaar.

1263. Suren Nersisyan

Aquarel maraboes in landschap Ingelijst afm 45x60 cm.

1271. tartanware

Dekseldoosje/Kluwenhouder met 3 kleine gaatjes aan de buitenzijde. Gemerkt Mc Sinclair

1284. Gemberpot

Enen zeskantige gemberpot met groene celadon glazuur H 15 cm. Hierbij een glazen snuff bottle, 3 18e eeuwse kopjes en een benen vaasje

1294. Parfumflesje

Kristallen gefaceteerd parfumflesje met onedelke setting. Met origineel binnenstopje.

1289. Zilveren speld

Deels geeamailleerd Federatieve opleiding zwakzinnigenzorg met persoonlijk nr 5526.

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen