Veiling: Veiling 24 Sessie 2
448. Stilleven; olieverf op doek Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
Stilleven; olieverf op doek Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
411. Modelschip Friese Skûtsje 20e eeuw
Modelschip Skûtje van hout met zeilen. Naar 19e eeuws voorbeeld.
1246. Kaartendoos
Een houten kist met latoen tinnen decoratie op de bovenzijde van een vogel in waterlandschap en rechtsonder de kaart symbolen
1236. Reclame blikken
Een lot diverse blikken waaronder A Driessen
406. Technofix Training twee dozen met toebehoren
Twee dozen Technofix training. Blikken speelgoed uit de jaren 60.
408. Technofix; Puffi lok en minigolf
Technofix Puffi Lok en Minigolf blikken speelgoed jaren 60 / 70
1210. Lot
Een miniatuur portret, Porceleijne fles kannetje en een miniatuur Russisch doosje.
1221. Tartanware
Een spaarpot in de vorm een hutkoffer met gleuf aan de bovenzijde. Gemerkt Caledonia. L 7,5 cm.
1207. Romeins figuur
Terra siggilata staand figuur ca 2e/3e eeuw. H 10 cm.
1208. Schrijfkist
Een circa 1900 schrijkist met meerdere compartimenten en ninktpotjes en paarse stof aan de binnenzijde. Afm 32x13x23 cm.
1209. transformers
2 classic transformers in originele verpakking. Wheeljack en Jazz (Zijn uit de verpakking geweest maar wel compleet)
1266. Roger Oakes
Aquarel met voorstelling van een ooievaar, Afm 28x38 cm.
1273. Schaal
Spaans zilveren schaal met 3 compartimenten en een greep in de vorm van 3 vissen. Gekeurd met Pentagram. Totaal gewicht 140 gram H 13 cm (Klein scheurtje)
1261. Stijfselmarmers
Een waaier met diverse kleuren stijfselsmarmers van een boekbinder, hierbij een boekje De kunst van het vergulden A.Reber 1844 (Facsimile)
1269. Tartanware
Dekseldoosje/Kluwenhouder met 3 kleine gaatjes aan de buitenzijde. Gemerkt Mc Lean
626. Hangkast met notenhouten fineer, 19e eeuw
Hangkast met notenhouten fineer, 19e eeuw
424. Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.
Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.
473. Diverse Boeddha's
Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen
487. Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw
Divers lot spelletjes
504. Diverse tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw
Diverse tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw, doos vol
519. Tien reclame posters; Kristal Pilsener, 1948
Tien reclame posters; Kristal Pilsener, 1948
414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn
Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.
9725 CT Groningen