Veiling: Veiling 24 Sessie 2

448. Stilleven; olieverf op doek Nico Bruijnesteijn (1893-1950)

Stilleven; olieverf op doek Nico Bruijnesteijn (1893-1950)

411. Modelschip Friese Skûtsje 20e eeuw

Modelschip Skûtje van hout met zeilen. Naar 19e eeuws voorbeeld.

1246. Kaartendoos

Een houten kist met latoen tinnen decoratie op de bovenzijde van een vogel in waterlandschap en rechtsonder de kaart symbolen

1236. Reclame blikken

Een lot diverse blikken waaronder A Driessen

406. Technofix Training twee dozen met toebehoren

Twee dozen Technofix training. Blikken speelgoed uit de jaren 60.

408. Technofix; Puffi lok en minigolf

Technofix Puffi Lok en Minigolf blikken speelgoed jaren 60 / 70

484. Divers lot aardewerk

Divers lot aardewerk

1210. Lot

Een miniatuur portret, Porceleijne fles kannetje en een miniatuur Russisch doosje.

1221. Tartanware

Een spaarpot in de vorm een hutkoffer met gleuf aan de bovenzijde. Gemerkt Caledonia. L 7,5 cm.

1207. Romeins figuur

Terra siggilata staand figuur ca 2e/3e eeuw. H 10 cm.

1208. Schrijfkist

Een circa 1900 schrijkist met meerdere compartimenten en ninktpotjes en paarse stof aan de binnenzijde. Afm 32x13x23 cm.

1209. transformers

2 classic transformers in originele verpakking. Wheeljack en Jazz (Zijn uit de verpakking geweest maar wel compleet)

1266. Roger Oakes

Aquarel met voorstelling van een ooievaar, Afm 28x38 cm.

1270. Tartanware

Naai ei. Gemerkt Stauart

1273. Schaal

Spaans zilveren schaal met 3 compartimenten en een greep in de vorm van 3 vissen. Gekeurd met Pentagram. Totaal gewicht 140 gram H 13 cm (Klein scheurtje)

1261. Stijfselmarmers

Een waaier met diverse kleuren stijfselsmarmers van een boekbinder, hierbij een boekje De kunst van het vergulden A.Reber 1844 (Facsimile)

1272. Tartanware

Plat dekseldoosje gemerkt Stuart

1269. Tartanware

Dekseldoosje/Kluwenhouder met 3 kleine gaatjes aan de buitenzijde. Gemerkt Mc Lean

626. Hangkast met notenhouten fineer, 19e eeuw

Hangkast met notenhouten fineer, 19e eeuw

424. Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.

Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.

473. Diverse Boeddha's

Diverse Boeddha's gemaakt van diverse materialen

487. Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

Divers lot spelletjes

504. Diverse tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw

Diverse tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw, doos vol

519. Tien reclame posters; Kristal Pilsener, 1948

Tien reclame posters; Kristal Pilsener, 1948

414. Electrische schoolklok uit de jaren 60; Van Doorn

Goed werkende schoolklok van het merk Van Doorn uit de jaren 60.

9725 CT Groningen