Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

108. (Boeken) Reclame spellen

Erdal Vliegspel Holland Indie per pelikaan Afm 57x42 cm, Douwe Egberts .Flip en Flap spel 74x44 cm en Ceta Bever/ Velpon kabouterspel Afm 40x28 cm.

568. (Curiosa) lot

Lot plated oud hollands bestek en lepeldoos

402. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

420. Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

406. Mal voor marsepein varken, 19e eeuw

Mal voor marsepein varken, 19e eeuw

583. (Antiek) Delftse schotel

Groot formaat schotel met volle florale decoratie. Niet gemerkt. (Haarscheur) Dia 34 cm.

582. (Kunst) tekening

Fraaie kwaliteiet potlood tekening van een paradijsvogel. Inglijst achter passe-partout. Afm 35x27 cm.

585. (Nederlands Indie) Sculptuur

Staande Hannuman met polychrome decoratie. H 44 cm.

586. (Zilver) Vaasje

Gehamerd zilveren bekervaasje, Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1938.12 cm

263. Stripboeken

Lot met circa drieënzestig stripboeken onder andere De Smurfen, Kid Colt, Laurel & Hardy, Agent 212, BIlly Turf, German en wij, Storm en FC Knudde.

522. Ketel en vuurtest

Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.

540. Comtoise klok met harpslinger, Frankrijk

Comtoise klok met harpslinger door P.H. Eyraud à Tence. Frankrijk, 19e eeuw

468. Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw

Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw

524. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.

412. Groot houten beeld met voorstelling van Garuda, Indonesïe, tweede helft 20e eeuw

Groot houten beeld met voorstelling van Garuda, Indonesïe, tweede helft 20e eeuw

516. Rokkostuum, 20e eeuw.

Rokkustuum bestaande uit: overjas, colbert, gilet en broek.

33. (Atlassen) een lot

Een lot van 3 atlassen: (1) De Bosatlas van de Geschiedenis van Nederland, in slip case (2) De Aarde vanuit de hemel en (3) The Times Atlas of the World.

559. (Curiosa) Emaille bord

Histor Afjm 147x33 cm

12. (Architectuur) Prof. J.G. Wattjes - Constructie en Architectuur van Winkelpuien - 1926

Portfolio met 48 grootformaat foto's van winkelpuien, ontworpen door bekende architecten in de jaren 1920 Prof. J.G. Wattjes - Constructie en Architectuur van Winkelpuien. verzameling van ruim 50 goede voorbeelden van moderne winkelpuien in Nederland. Met beschrijving en meerdere details - Amsterdam, Uitgevers-Maatschappij Kosmos, 1926 - linnen portfolio, viii+24 pp. met inleiding en beschrjvingen (met illustraties) op losse katernen, 48 platen met foto's in koperdiepdruk - afm. 32,5x42,5cm.

458. Hout/metalen bijzettafel ca. 1920.

Hout/metalen bijzettafel ca. 1920.

49. (Literatuur) - Emile Zola's werken

Emile Zola - Emile Zola's Werken. Serie Rougon-Macquart. 14 delen (incomplete serie). Nijmegen en Arnhem: E & M Cohen, z.j. Uniform gebonden in rood linnen. Ca 300-400 pp. per deel. 8vo (20x14 cm).

440. Spiegel Coca Cola

Spiegel Coca Cola naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw.

55. (Kunst) een lot over kunst en geschiedenis

Een lot van 6 boeken over kunst en geschiedenis, waaronder Views on Europe: Europe and German painting in the Nineteenth Century. De titels zijn alle rijkelijk geillustreerd. [Totaal 6].

9725 CT Groningen