Veiling: Veiling 27 sessie 1

246. Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw

Speelgoed auto, koperen pot en vaas, 20e eeuw

245. Leren koffer

261. Divers lot

Lot miniatuur grammofoons daarbij een messing postzegeldoos en messing inktpothouder.

264. Spiegel

Facet geslepen spiegel in zwart met goud geschilderde lijst eind 20e eeuw.

274. 19e eeuwse litho's

Twee 19e eeuwse litho's van een adelijk echtpaar in vergulde lijsten.

32. Beeldengroep

41. Beelden en lampenvoeten

Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.

51. Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900

Japanse cloissonné vaas circa 1900.

309. Divers lot curiosa

Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.

72. Mondharmonica Hohner

Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.

100. Tafelklok

Messing Tafelklok met bel en emaile wijzerplaat gemerkt B pendules made in Holland.

167. Opgezette ree kop

Opgezette kop van een ree. De hoorns zijn van plastic.

185. Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw

Theepot en twee schenkkannen, China, 18e eeuw.

208. Diorama Schwarzwalder jachttafereel

Diorama, driedimensionale opzetting van een schwarzwalder jachttafereel in de 19e eeuw met papieren mens- en dierfiguren met verlichting.

313. Divers lot

Koetslantaarn, strijkbout, twee koperen ketels en koperen kruik.

156. Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en borden, Japan / China, 18e, 19e en 20e eeuw

321. (Boeken) Een uitgebreid lot literatuur (II)

Een uitgebreid lot literatuur met werk van diverse auteurs.

107. Houten buste

Afrikaanse dame

137. Visbestek Engels

Een 24 delig visbestek met zilveren rand en plated lemmet, het heft van celluloid.

61. Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

65. Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900

Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900.

74. Koffiemolen

Antieke Spaanse koffie molen circa 1900.

93. Divers lot been

Lot met bewerkte benen voorwerpen waaronder verschillende doosjes en een miniatuur spinnenwiel (incompleet) begin 20e eeuw.

176. Blikken

Een blik met sieraden, een blik Joost van den Vondel Cigarros en een Van Nelle.

9725 CT Groningen