Veiling: Veiling 27 sessie 1

90. Lot beelden

Drie verschillende vrouwen figuren van porselein en aardewerk allen 20e eeuw.

84. Art Deco halfdoll

Art Deco halfdoll van porselein met satijnen rok originele staat.

85. Japans servies

Acht Japans porseleinen theekopjes versierd met verschillende vogels 1985 hierbij een bord en een schaal.

87. Kandelaren

Twee kandelaren een verzilverd en een messing.

163. Houten pop

Houten modelpop van een vrouw begin 20e eeuw,

169. Hoge Hoed

Zwarte hoge hoed gemaakt door G.S. Hat Manufactory voor P.H. Pott, Brugstraat Groningen.

168. Ketel met comfoor

Messing ketel met comfoor begin 20e eeuw.

165. Lot beelden

Lot van drie beelden twee van gips een van brons.

175. Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

187. Weegschaal in vitrine Becker's Sons Brummen Nederland

Antieke apothekers/laboratorium weegschaal gemerkt Becker's Sons Brummen Nederland begin 20e eeuw.

184. Divers lot kinderartikelen

Divers lot kinderartikelen waaronder plastic figuren uit Pipo de Clown.

182. Jan Steen kan

Tinnen Jan Steen kan knop op deksel niet origineel circa 1800.

191. Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

195. Dienblad Sheffield

Verzilverd dienblad Sheffield Silver Plate England 555.

202. Divers lot

Lot met twee speculaasplanken en een metalen deksel.

271. (Curiosa) The Pictorial Plan of London

The Pictorial Plan of London from Kensington Palace to London Docks Enlarged edition. Een geillustreerde kaart van Londen met o.a. de posities van treinstations en toeristische trekpleisters. Bevestigd op linnen. Met vele advertenties uit de tijd, o.a. van Cha. Baker & Co's Stores, gentelmen's and boy's high class clothing, tailoring, and outfitting. Datering: begin 20e eeuw.

67. Emaille borden

Emaille borden zes stuks.

158. Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam

Keramiek en glas, divers lot wo. Meydam leerdam
Twee vazen, schenkkan en een beeld.

162. Lot lijstwerk

Lot divers lijstwerk waaronder een aquarel, knipselkunst en een foto van Wilhelmina.

164. Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porselein, vier borden, drie schotels en twee kommen, China, 18e en 19e eeuw

172. Jouef treinen Mecha traffic en Alpenrose

Twee gebruiks klare Jouef treinen in originele doos, Alpenrose en Mecha traffic.

186. Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder een vulpen, kettingen, blikjes en een pet.

314. Divers lot koper, 19e en 20e eeuw

Divers lot koper waaronder twee ketels, koffiekan en doosjes.

287. Divers lot aziatica, Japan / China, 18e en 19e eeuw

Divers lot aziatica, Japan / China, 18e en 19e eeuw

138. Ansichtkaarten Koninklijk Huis

Uitgebreide verzameling, veelal met betrekking tot Koningin Wilhelmina. Ca. 220x.

9725 CT Groningen