Veiling: Veiling 27 sessie 1

122. Villeroy en Boch Cachepot

210. Schilderij, C. Marin

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.

200. Ketel en vuurtest

Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.

234. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Vijs

Schilderij, olieverf op doek, 58 x 49 cm gesigneerd N. Vijs.

330. (Boeken) Een divers lot

Een divers lot boeken, onder meer een aantal over geschiedenis.

57. Cloissonné vazen

Twee Chinese cloissonné vazen eind 20e eeuw.

309. Divers lot curiosa

Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.

72. Mondharmonica Hohner

Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.

321. (Boeken) Een uitgebreid lot literatuur (II)

Een uitgebreid lot literatuur met werk van diverse auteurs.

114. Argentor Wien

Gemerkt Argentor Wien

151. Messing olielamp

Traditionele Indiase messing olielamp eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen