Veiling: Veiling 27 sessie 1

168. Ketel met comfoor

Messing ketel met comfoor begin 20e eeuw.

165. Lot beelden

Lot van drie beelden twee van gips een van brons.

175. Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

Porseleinen pijpvaasjes, Japan, 19e eeuw

187. Weegschaal in vitrine Becker's Sons Brummen Nederland

Antieke apothekers/laboratorium weegschaal gemerkt Becker's Sons Brummen Nederland begin 20e eeuw.

184. Divers lot kinderartikelen

Divers lot kinderartikelen waaronder plastic figuren uit Pipo de Clown.

186. Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder een vulpen, kettingen, blikjes en een pet.

182. Jan Steen kan

Tinnen Jan Steen kan knop op deksel niet origineel circa 1800.

191. Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen lampenvoet, kaarsenstandaard, parfum brander en beeld, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

195. Dienblad Sheffield

Verzilverd dienblad Sheffield Silver Plate England 555.

202. Divers lot

Lot met twee speculaasplanken en een metalen deksel.

271. (Curiosa) The Pictorial Plan of London

The Pictorial Plan of London from Kensington Palace to London Docks Enlarged edition. Een geillustreerde kaart van Londen met o.a. de posities van treinstations en toeristische trekpleisters. Bevestigd op linnen. Met vele advertenties uit de tijd, o.a. van Cha. Baker & Co's Stores, gentelmen's and boy's high class clothing, tailoring, and outfitting. Datering: begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen