Veiling: Veiling 27 sessie 1

26. Lot Imari porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

Lot porselein, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw. Imari

Prijsindicatie: € 40 - € 80

27. Kerststal

Biscuit porseleinen kerststal circa 1900.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

28. Divers lot

Divers lot waaronder een vaas van Jan van Stolk (1920-1997) drie apothekers potten en een vaas.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

29. Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Prijsindicatie: € 40 - € 80

30. Beelden

Drie porseleinen beelden begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

31. Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 20e eeuw
Vier schotels en zes kopjes.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

32. Beeldengroep

Prijsindicatie: € 20 - € 40

33. Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Porseleinen vaas met decor van geleerden, China, eind 19e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

34. Lampen

Twee beschilderde lampen en een beschilderde opaline lampenkap.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

35. Industriële Philips wandlamp

Industriële 500 watt Philips lamp type 11912/08 uit de jaren 50.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

36. Schaal koper

Koperen schaal gedateerd 12 oktober 1956.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

37. Kandelaren Amsterdam

Een paar bronzen kandelaren leeuw met wapen van Amsterdam circa 1900.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

38. Kop en schotels Ram Arnhem

Zes kop en schotels ontworpen door Henri van Lerven voor Ram, N.V. Plateelbakkerij Arnhem circa 1925.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

39. Divers lot porselein

Negen stuks porseleinen dierenfiguren.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

40. Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw

Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

41. Beelden en lampenvoeten

Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

42. Kinderservies

Kinderservies bestaande uit zes kop en schotels, theekan, melkkan, suikerpot en een koekschaaltje begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

43. Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw

Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

44. Divers lot porselein

Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

45. Lot bestek

Lot divers bestek van verschillende merken.

Prijsindicatie: € 5

46. Divers lot munten

Lot munten binnen- en buitenland.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

47. Bestekset WMF 6-persoons

Bestekset 6-persoons waaronder lepels, vorken, messen, visbestek, opscheplepels, vleesvorken en een slacouvert 56 delen.

Prijsindicatie: € 100 - € 200

48. Divers lot poppen

Zeven verschillende oude poppen met porseleinen en papier-maché hoofden.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

49. Divers lot glaswerk

Lot divers glaswerk waaronder 3 karaffen, twee zoutvaatjes.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

50. Wijnkoeler Christoffle France

Zwaar verzilverde wijnkoeler Christoffle France model Malmaison.

Prijsindicatie: € 200 - € 300

9725 CT Groningen