Veiling: Veiling 27 sessie 1

51. Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900

Japanse cloissonné vaas circa 1900.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

52. Sierbord Porceleyne Fles Delft

Een sierbord gedecoreerd met een Pauw en bloemmotieven handgeschilderd Porceleyne Fles Delft eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

53. Mandoline

Mandoline tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

54. Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009

Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 200 - € 300

55. Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1989.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 80 - € 140

56. Beeld hout stier

Polychroom houten plaquette met afbeelding van een Stier 19e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

57. Cloissonné vazen

Twee Chinese cloissonné vazen eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

58. Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 80 - € 160

59. Divers lot porselein

Vier porseleinen items circa 1900.

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

60. Divers lot aardewerk

Twee vazen en een schaal.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

61. Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 80 - € 160

62. Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 80 - € 140

63. Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

64. 3-d hologrammen Koningshuis

Hologrammen van prinses Amalia, Koningin Juliana, Koningin Beatrix, prins Claus, prins Willem-Alexander 2x, prins Friso en prins Constatijn.

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

65. Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900

Tinnen doos met decor draken, Japan ca. 1900.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 60

66. Beeld Egypte

Stenen beeld van farao.

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 40 - € 80

67. Emaille borden

Emaille borden zes stuks.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

68. Mandolinebanjo

Oude mandolinebanjo tweede helft 20e eeuw snaarinstrument dat zich laat bespelen als een mandoline maar klinkt als een banjo.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

69. Sierborden

Een bord van Petrus Regout, Holland Indië 1924. Een bord Regina Delfts, VG KLM 1957-1982.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 20 - € 40

70. Wandtegels Porceleyne Fles

Drie wandtegels met stadsgezicht, van Delft Oosterpoort, Delft oude kerk "de scheve Jan" en een andere.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 60

71. Poppen

Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

72. Mondharmonica Hohner

Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

73. Hout, Wahaika slagwapen, Nieuw Zeeland 2e helft 20e. eeuw

Hout, Wahaika slagwapen, Nieuw Zeeland 2e helft 20e. eeuw. Een traditioneel (slag)wapen uit de Maori cultuur.

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

74. Koffiemolen

Antieke Spaanse koffie molen circa 1900.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 40 - € 80

Verkocht voor: € 10

Prijsindicatie: € 20 - € 40

9725 CT Groningen