Veiling: Veiling 27 sessie 1

101. Winterhulp speldjes

Metalen kistje gevuld met 95 houten, porseleinen en zinken speldjes t.b.v de Winterhulp in de 2e wereldoorlog, en een ansichtkaart en 2 anderen.

102. Maastrichts aardewerk variaties op boerenbont, Copenhagen vaas en 2x koninklijk huis beker

Taartschaal met decor in oker en zwart, bord met fel groene decoratie, Copenhagen vaas met landschapsdecor en 2 bekers t.b.v. het 25 jarig regeringsjubileum.

103. Been en hout Olifantentoeter ca 1920

Gedecoreerd met touw en voorstelling van een mensfiguur.

104. Lot plate

Kandelaar, beker, bekerhouder, Zilveren tafelnummeringen (incompleet). Suikerschaaltje met zilveren rand, inktstel, bel en klokje.

105. Keramieken dekselpotten Makkum 20e eeuw

Deksels bekroond met leeuwen. Met oriëntaals decor.

106. Houten vergrootglas / loep ca 1900

Opvouwbaar kistmodel vergrootglas met grote loep, hierbij 5 antieke foto's

107. Houten buste

Afrikaanse dame

108. Houtsnedes Japans midden 20e eeuw

18x

109. Stereokijker ca 1900

Kijker met hierbij stereofoto's

110. Replica dolk SS

111. Stereokijker met fotoserie Schiphol 1955

Zwarte kartonnen kijker Celde Met 9 kleine stereofoto's Opnames van 22 juli 1955 en 15 juli 1958 op Schiphol tijdens een rondvlucht in een PH DAT.

113. Tafelstuk porselein

Art Deco tafelstuk, uitvoering Volkstedt Duitsland.

114. Argentor Wien

Gemerkt Argentor Wien

115. Argentor Wien

Niet gemerkt.

116. Merklap vroeg 19e eeuw

Jane Haigh's Work anno domini 1824

117. Moser Karlsbad jugendstil vaas

118. Makkum 2 schalen

119. Kraantjespot koper

19e-eeuwse kraantjespot

120. Makkum kaststel

Driedelig.

121. Makkum cachepot

Met blauwe florale decoratie.

122. Villeroy en Boch Cachepot

123. Boheemse set

Karaf met 6 glazen op zwart glazen dienblad

124. Aquarel Herman Bogman Jr (1890-1975) Thorn Limburg

Straatje met 2 nonnen op de achtergrond de Stiftskerktoren. Rechtsonder gesigneerd.

125. Jan Wouter Broedelet (1904) Olieverf op board

Voorstelling van 2 Wayangpoppen.

9725 CT Groningen