Veiling: Veiling 27 sessie 1

140. Natuurstenen schildpad

Fraai gedecoreerd.

134. Vrolijke vluggertjes in Tirol Een serie van 10 filmstills

Met opgeplakte Nederlandse titel. Eind jaren '70.

121. Makkum cachepot

Met blauwe florale decoratie.

116. Merklap vroeg 19e eeuw

Jane Haigh's Work anno domini 1824

110. Replica dolk SS

199. Antieke poppen

Grootste pop porseleinen hoofd en houten lichaam gemerkt Simon & Halbig 1488 w 15.

150. Prenten

Lot met vier verschillende prenten.

201. Ansichtkaarten

Twee multomappen met ansichtkaarten, niet geheel gevuld.

45. Lot bestek

Lot divers bestek van verschillende merken.

283. Zakkroonluchter

Zakkroonluchter messing met glazen pegels tweede helft 20e eeuw.

280. Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw

Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw

278. Japans blauwe hang bloempot

Japans blauwe hang bloempot

205. Houten standaards, China, 19e en 20e eeuw

Houten standaards, China, 19e en 20e eeuw, 7 stuks

318. Groot lot pockets Zwarte Beertjes en Prisma

Groot lot pockets veel Zwarte Beertjes van schrijvers als Havank, Simenon, Bruce en meer circa 400.

255. Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw.

Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw. Bestaande uit: A. Zilveren hanger/broche met Egyptische dames. B. 4 religieuze hangers waarvan 1 onedel. C. zilveren ring met steen. D. Doublé ring en oorbellen.

179. Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Borden, schaal en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
Zes borden, schaal en een vaasje.

52. Sierbord Porceleyne Fles Delft

Een sierbord gedecoreerd met een Pauw en bloemmotieven handgeschilderd Porceleyne Fles Delft eind 20e eeuw.

96. Divers lot porselein

Lot divers porselein waaronder een tabakspot, bloembak, kabouters en dierfiguren.

206. Divers lot

Lot diversen waaronder twee tinnen theepotten een messingschaal.

248. Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

82. Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

62. Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.

212. Divers lot curiosa

9725 CT Groningen