Veiling: Veiling 28 sessie 1

56. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw.

50. Antieke tegels

Lot met veertien blauw/witte tegels, 18e en 19e eeuw.

4. Houten kist ingelegd met parelmoer

Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw.

84. Zwart Wedgewood rouw servies

Zwart Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

29. Vaas en wierook pot, China

Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.

258. Herdenkingslepel

2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827

314. Tafel

Mechelse eiken tafel.

244. Divers lot curiosa

Divers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen onix ballen en een halsketting.

231. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard, brillenkoker en theezeefjes.

330. Lot aardewerk

Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.

46. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

324. Burberrys longline lady's trenchcoat

Burberrys longline lady's trenchcoat

25. Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw.

20. Boeddha Chiang Saen Thailand

Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw.

5. Terracotta beeld aap met jong

Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw.

17. Glazen stolp met houten bodem

Antieke ovale glazen stolp met houten bodem.

66. Servies Arzberg

Servies van Arzberg waaronder dekschalen, theekopjes, espressokopjes, borden, koffiepot en serveerschalen.

69. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

59. Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.

97. Boheems kristal

Boheemskristal.

131. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder dienbladen, melkkannen en suikerpotten veelal Douwe Egberts.

118. Glas in lood decoraties

Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk.

153. Divers lot plate

Divers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer.

158. Boekbindkunst

125. Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap

Merklappen 1901/1903

9725 CT Groningen