Veiling: Veiling 28 sessie 1

251. Jenny Makkinga

Schilderij van Jenny Makkinga

Prijsindicatie: € 80 - € 150

252. Arent Ronda

Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957.

Prijsindicatie: € 80 - € 150

253. Toulouse Lautrec

3 posters Stedelijk Museum Amsterdam

Prijsindicatie: € 60 - € 80

254. Joan Janssens

Acryl op paneel Niehove

Prijsindicatie: € 100 - € 180

255. Pastel op papier, gesigneerd A. Torie

"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed kruik en vruchten", gesigneerd linksonder A.Torie (1896-1969). Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

Prijsindicatie: € 120 - € 200

256. Tafelstuk

Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

257. Roomkom

Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met decoratie van flora.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

258. Herdenkingslepel

2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827

Prijsindicatie: € 100 - € 180

259. Roomlepel

Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

260. Theelepels

Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

261. Taartvorkjes

lot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor

Prijsindicatie: € 30 - € 50

262. Lot zilver

Lot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

263. Gouden broche

Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

264. Gouden broche

Fantasie broche, 3,7 gram

Prijsindicatie: € 80 - € 120

265. Chinese houten bak op poten

Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

266. Kaart Drenthe, 17e eeuw

Drentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker, 1664) Handgekleurd.

Prijsindicatie: € 160 - € 250

267. Kaart Utrecht, 17e eeuw

Urbis Traiecti ad rhenum novissima et accuratissima delineatio per C Specht 1695. Handgekleurd.

Prijsindicatie: € 150 - € 250

268. Spreukenbord Harlingen

Blauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij eten gaat"

Prijsindicatie: € 50 - € 80

269. Beeld

Albasten beeld.

Prijsindicatie: € 5

270. Schilderij, abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie.

Prijsindicatie: € 5

271. Schilderij, triptiek

Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??).

Prijsindicatie: € 60 - € 80

272. Schilderij met een voorstelling van waterlelies

Schilderij met een voorstelling van waterlelies, gesigneerd v/d Welle

Prijsindicatie: € 70 - € 120

273. Schilderij met voorstelling van een landschap

Gesigneerd TH Oelefs?

Prijsindicatie: € 70 - € 120

274. Ets Reinder Homan

Ets van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

275. Aziatische prent

Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk.

Prijsindicatie: € 50 - € 80

9725 CT Groningen