Veiling: Veiling 28 sessie 1

241. Houten kistjes met inhoud

Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp en meer.

243. Strijkijzers, koffiemolen en bloembak

Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak.

245. Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag

Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900. Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900.

105. Tuareg-box

Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg Noord-Afrika tweede helft 20e eeuw.

100. Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

120. Art Nouveau kast

Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920.

251. Jenny Makkinga

Schilderij van Jenny Makkinga

264. Gouden broche

Fantasie broche, 3,7 gram

277. Boedda hoofd

Bronzen groen gepatineerde boeddha hoofd.

294. Een lot boeken

Een lot antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband.

302. Munten in albums

Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.

301. Boek Verblifa 1898-1938

Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met gekleurde platen.

117. Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt

Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996.

161. Dubbel gebogen wortelnoten bureau

Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw.

239. Stoven en vuurtest

Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken vuurtest, 19e eeuw.

240. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968.

Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven.

156. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

238. Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

312. Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

47. Houten masker Fillipijnen

Houten masker Fillipijnen, voor 1975.

109. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.

321. Dames wollen jas, midden 20e eeuw

Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw

55. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

83. Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht

Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten.

87. Ansichtkaarten in album

Album met ansichtkaarten.

9725 CT Groningen