Veiling: Veiling 28 sessie 1

150. Pentekening Texel en krijttekening

Pentekening boerderij Texel van Niek Welboren en krijttekening Jezus van het kruis gehaald.

155. Hanglamp Art Deco

Glazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven.

148. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen maten.

110. Lot plate schaal, theebus en kan

Een lot plate met een kan, theebus en een schaal.

181. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw.

6. Chinese armstoelen

Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw.

198. Empire stijl lampen

Twee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet.

190. Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

223. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

207. Apothekers potten

Drie diverse apothekers potten.

195. Buste gips

Buste van een vrouw, eind 19e eeuw.

206. Bord Porceleyne Fles Delft

Blauw wit wandbord Porceleyne Fles Delft
decor met bloemen en vogels, circa 1900.

196. Imari borden, Japan, 19e eeuw.

Vier Japans Imari borden, 19e eeuw.

204. Gemberpotten en sojaflesjes

Vier gemberpotten en twee Japan sojaflesjes.

205. Dameshorloges

Lot met zes dameshorloges.

213. Tegeltableau naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag

Sepiakleurig 6-tegeltableau met voorstelling naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag.

217. Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen.

Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. De licht gemêleerde ketting is van kunststof/ plastic en heeft een schroefslot van hetzelfde materiaal. De donkere Kersen kleurige halsketting is van Bakeliet.

232. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes.

237. Visbestek

Visbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken.

241. Houten kistjes met inhoud

Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp en meer.

243. Strijkijzers, koffiemolen en bloembak

Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak.

245. Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag

Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900. Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900.

105. Tuareg-box

Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg Noord-Afrika tweede helft 20e eeuw.

100. Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

120. Art Nouveau kast

Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920.

9725 CT Groningen