Veiling: Veiling 28 sessie 1

328. Tuinbeelden leeuwen

Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild.

329. Penselenbeker

Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.

330. Lot aardewerk

Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.

331. Stoeltjes klok

Stoeltjes klok 20e eeuw.

332. Chinese medicijnkast

Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades.

333. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

334. Boekenkast van meubelfabriek Pander

Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw.

335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje

Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.

336. Tijgermahoni schrijfkast

Schrijf/buffetkast, tijgermahonie. Duitse kast, onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt.

337. Scheepsmodel Lauwerzee

Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.

9725 CT Groningen