Veiling: Veiling 28 sessie 1

84. Zwart Wedgwood rouw servies

Zwart Wedgwood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

316. Schilderij

Schilderij olieverf op doek, Jozef met kindeke Jezus, circa 1700.

325. Borduurwerk

Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920.

233. Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode

Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode

79. Salontafel met marmerenblad

Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920.

119. Wandkaart Nederland

Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw.

158. Boekbindkunst

74. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

227. Vaas, China, 19e eeuw

Vaas, China, 19e eeuw

81. Chromen hanglamp met krullen

Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma.

9725 CT Groningen