Veiling: Veiling 28 sessie 1

106. Houten kolenkit

Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900.

130. Kroonluchter 8-armig

Glazen 8-lichts kroonluchter.

234. Lot glaswerk ruit waaier slijpsel.

Lot glaswerk, kaasstolp met onderschaal, dekselpot met onderschaal en bowlpot, circa 1900.

334. Boekenkast van meubelfabriek Pander

Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw.

44. Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

167. Geweien

Lot met vijf ree geweien.

33. Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

316. Schilderij

Schilderij olieverf op doek, Jozef met kindeke Jezus, circa 1700.

137. Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul

Bierpul van Budweiser sports legends.

222. Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

9725 CT Groningen