Veiling: Veiling 28 sessie 1

101. Halskettingen

Lot met zes verschillende vintage halskettingen.

102. Porseleinen beelden Goebel

103. Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

104. Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.

Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren kop met daarin 1 grote en 8 kleinere roosgeslepen diamanten.

105. Tuareg-box

Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg Noord-Afrika tweede helft 20e eeuw.

106. Houten kolenkit

Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900.

107. Schelpen

Lot met diverse grote schelpen.

108. Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten

Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.

109. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.

110. Lot plate schaal, theebus en kan

Een lot plate met een kan, theebus en een schaal.

111. Hutkoffer

Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw.

112. Plate divers lot

Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen.

113. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels.

114. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.

115. Eiken vitrine kast

Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900

116. Divers lot plate

Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan.

117. Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt

Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996.

118. Glas in lood decoraties

Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk.

119. Wandkaart Nederland

Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw.

120. Art Nouveau kast

Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920.

121. Biggles W.E. Johns

Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250

122. Servies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose

Delen van een koffie-en theeservies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose.

123. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk verhaal van Rama en Sita, circa 1950.

124. Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw

Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw.

125. Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap

Merklappen 1901/1903

9725 CT Groningen