Veiling: Veiling 28 sessie 1

252. Arent Ronda

Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957.

257. Roomkom

Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met decoratie van flora.

260. Theelepels

Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.

253. Toulouse Lautrec

3 posters Stedelijk Museum Amsterdam

263. Gouden broche

Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram.

281. Postzegels

Een uitgebreid lot albums.

270. Schilderij, abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie.

290. Paard met wagen

Paard met houten verkoopwagen groente en fruit.

271. Schilderij, triptiek

Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??).

273. Schilderij met voorstelling van een landschap

Gesigneerd TH Oelefs?

275. Aziatische prent

Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk.

279. Erhu

Erhu in bijbehorende koffer.

278. Dwarsfluit Sankyo

Dwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer

282. Lot theelepels

Plated

283. Lot plate

Diverse Douwe Egberts-sets en ander plate

285. Een lot plateel

Vijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith.

286. M. C. Escher

Metamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker.

289. Tekening Amsterdam

Tekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim ten Have.

288. Een lot munt- en papiergeld

Een verzameling internationaal munt- en papiergeld.

280. Klarinet

Klarinet in bijbehorende koffer.

293. Lot sierwapens

Een groot lot sierwapens, meest moderne producties.

298. Een lot Longwy

Schaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920.

300. Een lot zilver

Een bijbel, een parfumflesje en enkele andere items.

296. Mandauer

Mandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst.

297. Horloges

Twee zilveren horloges

9725 CT Groningen