Veiling: Veiling 28 sessie 1

176. Foto albums

Twee foto albums, een album gedeeltelijk gevuld en een met Jugenstil koper beslag. Begin 20e eeuw.

177. Divers lot fotografie

Divers lot waaronder een fototoestel van Voigtländer, een lucimeter S en drie fotorolletjes.

178. Apothekers potten

Vijf diverse apothekers potten.

179. Karaf en odeurflacons

Een karaf met zilveren voet en twee odeurflacons met zilveren dop en halsrand, tweede helft 19e eeuw. Stopjes odeurflesjes zijn aanwezig.

180. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

181. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw.

182. Lot visnetdrijvers

Lot visnetdrijvers.

183. Tuinstoel

Tuinstoel hout met ijzer opklapbaar.

184. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

185. Boeddha's

Lot diverse Boeddha beelden.

186. Zilveren beursbeugel

Zilveren beursbeugel, circa 1860, met ankerschakeling, voorzien van een kralenbeursje van een jongere datum.

187. Bestek Argental en slabestek

Divers lot bestek waaronder achte grote verzilverde messen, zes kleine verzilverde messen van Argental en een slabestek van hoorn.

188. Schilderijen

Een schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900.

189. Divers lot glaswerk

Divers lot waaronder likeurglazen, onderzetters, glazen en borrelglazen.

190. Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

191. Toverlantaarn met toebehoren

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900.

192. Mah jong

Mah jong gezelschapsspel in orginele doos, bamboe stenen en benen rekenstokjes. Tweede helft 20e eeuw.

193. Apothekers vijzel

194. Porseleinen beelden

Lot met vijf porseleinen beelden.

195. Buste gips

Buste van een vrouw, eind 19e eeuw.

196. Imari borden, Japan, 19e eeuw.

Vier Japans Imari borden, 19e eeuw.

197. Verzilverde dekschaal en juskommen van gezonken passagiersschip HSDG Madrid

Het 146 meter lange Duitse passagiersschip MADRID van de Hamburg-Sudamerika-Dampschiffs-Gesellschaft (HSDG) is in 1941 bij Den Helder bij de Haaksgronden door Engelse vliegtuigen in brand geschoten. Enige tijd later is het schip geheel onder water verdwenen.

198. Empire stijl lampen

Twee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet.

199. Servies J.J. Geubels Groningen "Old Buckingham"

Servies J.J. Goebels bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan, kom, elf schoteltjes en acht kopjes.

200. Middenfragment majolica

Middenfragment van een recent rondgeslepen platte schotel, zogenaamde majolica. Gevonden bij baggerwerkzaamheden voor de nieuwe jachthaven te Leeuwarden in 1951/1952. Circa 1700.

9725 CT Groningen