Veiling: Veiling 28 sessie 1

282. Lot theelepels

Plated

283. Lot plate

Diverse Douwe Egberts-sets en ander plate

285. Een lot plateel

Vijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith.

286. M. C. Escher

Metamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker.

289. Tekening Amsterdam

Tekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim ten Have.

288. Een lot munt- en papiergeld

Een verzameling internationaal munt- en papiergeld.

280. Klarinet

Klarinet in bijbehorende koffer.

293. Lot sierwapens

Een groot lot sierwapens, meest moderne producties.

298. Een lot Longwy

Schaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920.

300. Een lot zilver

Een bijbel, een parfumflesje en enkele andere items.

296. Mandauer

Mandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst.

297. Horloges

Twee zilveren horloges

306. Marten Toonder verkeerd verkeer

Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.

309. Kunst, Alfons Blomme

Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia'

310. Folders Transport

2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere.

307. Vazen Maastricht

Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.

304. Prent Vindicat

Ingelijst, Johannes Casper Nienhuis.

331. Stoeltjes klok

Stoeltjes klok 20e eeuw.

332. Chinese medicijnkast

Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades.

36. Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend"

Reproductie van honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend".

284. Chinese messing kom

Chinese messing kom en een cloissone bloempot.

256. Tafelstuk

Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.

3. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.

Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend.

305. Architectonische tekeningen

Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd.

292. Sculptuur

Hazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas.

9725 CT Groningen