Veiling: Veiling 32

255. Amphora vaas Italië

Amphora vaas Italië, hand geschilderd.

347. Vazen Maastricht

Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.

585. Zeefdruk

Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd.

583. Gravure André Delaistre

Gravure André Delaistre (1865-1931), rechtsonder gesigneerd. Frankrijk circa 1910.

157. “Beukennootje” Floris Meydam, Leerdam

De spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam.

512. Porseleinen kom, China

Porseleinen kom, China, midden 20e eeuw.

61. Ikoon

Griekse Byzantijnse ikoon. 20e eeuw.

81. Hanglamp

Glas-in-lood-hanglamp.

145. Beeld, Leonardo Art 1948

Gipsen beeld voorstellende een amoureus koppel. Gemerkt Leonardo Art 1948.

219. Muntenkast

Muntenkast met munten en muntenboeken.

253. Lampenvoet

Bronzen Empirestijl lampvoet.

392. Lot vrachtwagens

438. Tapijt

468. Bureaulamp

Bureaulamp, National Fluorescent Matsushita Electric Made in Japan 1969.

459. Lot boeken en spelletjes

482. Lot glaswerk

517. Barigo stappenteller

544. Trein modellen

Tweedelige set van Virgin records Hornby.

321. Lot curiosa

473. Aquarel

Aquarel met potlood.

600. Accordeon Sybilla Brand

Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.

603. Lot boeken

514. Twee klokken, Invotis

521. Kunststof sieraden

Armbanden, kettingen, ringen en broches, jaren 1970-1990.

531. Horloges

Lot horloges waaronder Ascot, Casio, Q&Q en Seiko.

9725 CT Groningen