Veiling: Veiling 35 sessie 1

76. Bibliotheektrap

Teakhouten bibliotheektrap naar antiek voorbeeld.

Huidig bod: € 110

Prijsindicatie: € 5

77. Stoelen

Een paar eikenhouten spijlenstoelen, circa 1960.

Huidig bod: € 45

Prijsindicatie: € 5

78. Sgabello stoelen

Twee Italiaanse eikenhouten sgabello stoelen met afbeeldingen van man met baard en vrouwen. Circa 1900.

Huidig bod: € 100

Prijsindicatie: € 5

79. Bijzettafel

Bijzettafel Louis XVI stijl met serpentine marmeren bovenblad, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 120

Prijsindicatie: € 5

80. Lot gemberpotten

Lot met elf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

Prijsindicatie: € 5

81. Lot gemberpotten

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

82. Lot gemberpotten

Lot met zestien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

Prijsindicatie: € 5

83. Lot gemberpotten

Huidig bod: € 70

Prijsindicatie: € 5

84. Lot gemberpotten

Lot met dertien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

85. Lot gemberpotten

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

86. Lot gemberpotten

Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Huidig bod: € 90

Prijsindicatie: € 5

87. Lot gemberpotten

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

88. Boeddha

Bronzen zittende Boeddha Thailand. begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

89. Kendi

Chinees blauw-witte porseleinen kendi. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

90. Beeld

Messing beeld, Belgisch paard en wagen. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

91. Pendule

Eikenhouten pendule, jaren 60.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

92. Tafellamp, ontwerp Vico Magistretti voor Artemide

Witte metalen Italiaanse tafellamp. Model Eclisse, ontworpen door Vico Magistretti voor Artemide Milano in 1967.

Huidig bod: € 70

Prijsindicatie: € 5

93. Beeld

Liggend geglazuurd terracotta beeld.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

94. Vazen

Twee aardewerken vazen, circa 1965.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

95. Vazen

Drie verschillende aardewerken vazen, circa 1970.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

96. Paraplubak

Porseleinen paraplubak met decor van bloemen en elfjes, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 90

Prijsindicatie: € 5

97. Bestekset

Bestek set in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil Solingen, circa 1930.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

98. Houtblokkenhouder

Messing houtblokkenhouder met smeedijzeren handvaten, gedecoreerd met een slang. Circa 1930.

Huidig bod: € 100

Prijsindicatie: € 5

99. Halsjuk

Hout met zwart leder overtrokken halsjuk, versierd met messing kopspijkers. Circa 1920.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

100. Spuitflessen

Twee groene glazen spuitflessen, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 45

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen