Veiling: Veiling 35 sessie 1

101. Speeltafel

Opklapbare speeltafel met groen velours, eiken basis met mahonie fineer en onderliggende lade voor spelbenodigdheden. Eind 19e eeuw.

102. Vaas

Chinese Famille Rose stijl vaas, Kanton, midden 20e eeuw.

103. Tuinbeelden

Twee beschilderde kunststof tuinbeelden.

104. Dressboy

Kledingstandaard zogenaamde dressboy, circa 1950.

105. Kist

Houten kist met leder bekleed, midden 20 eeuw.

106. Ton

Houten ton met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.

107. Kast

Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen deuren en lade, 19e eeuw.

108. Commode

Mahoniehouten tweedeurs commode met lade en legplanken, circa 1900.

109. Scheepskist

Scheepskist met initialen E.A.D.D. op de achterkant, zonder sleutel en afgesloten. Circa 1930.

110. Ton

Eikenhouten ton met messing banden, circa 1960.

111. Comtoise

Franse comtoise, gesigneerd David. Omstreeks 1900.

112. Hutkoffer

Groene hutkoffer met messing beslag en houten stoot banden. Circa 1925.

113. Kapstok, Jugendstil

Nederlandse notenhouten Jugendstil kapstok met vijf messing haken. Gedecoreerd met snijwerk van eikentakken, eekhoorns en de tekst "welkom hier binnen". Circa 1920.

114. Bierkratten

Vier houten bierkratten met opdruk "Heineken het meest getapt", gedateerd 1964 tot 1972.

115. Transportkisten

Twee houten transportkisten met opdruk voor Amerikaanse typemachines, de Remington typewriter. Gedateerd 1952.

116. Lamp, Art Deco

Art Deco tafellamp, chromen basement met zeskantige witte glazen kap. Eerste helft 20e eeuw.

117. Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelen rand, circa 1930.

118. Lot religie

Lot met verschillende wijwaterbakjes, een crucifix en bronzen plaquette. Eerste helft 20e eeuw.

119. Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand, circa 1930.

120. Lot religie

Lot met verschillende religieuze voorwerpen, eerste helft 20e eeuw.

121. Schalen, Mobach

Twee met krimpglazuur bewerkte schalen, Mobach Utrecht. Circa 1960.

122. Schalen

Drie verschillende aardewerken schalen, circa 1970.

123. Lot plateel

Lot met acht verschillende platelen voorwerpen, midden 20e eeuw.

124. Boeksimulanten

Drie verschillende houten kistjes, met leer bekleed, in de vorm van een boek. Eind 20e eeuw.

125. Schilderij

Beschilderde ingelijste tegel, rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

9725 CT Groningen