9. Beeld

Keramieken beeld van meisje met kat, modelnummer 203. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 9. Beeld
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Hoogte 47,5 cm en breedte 18 cm.
Conditie Gebruikssporen, een stuk lint van de hoed afgebroken.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen