162. Statenbijbel

Bijbel, dat is De Gansche Heilige Schrift bevattende al de Canonijke Boeken des Ouden en Nieuwen Testaments door last van de Hoog- Mog. Heeren Staten-Generaal (Vroeger uitgegeven bij Pieter Keur Dordrecht). Arnhem, J.W. & C.F. Swaan 1864.
De Statenbijbel bevat 22 Amand litho's, 2 landkaarten en 1 overige plaat, allen in kleur.

Kavelnummer en naam 162. Statenbijbel
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen 37 cm x 28 cm en 1618 pagina's.
Conditie Fraaie lederen gestempelde band met geribde rug. Beslagen met acht messing hoekstukken en aanzetstukken met bijbehorende klampen. Boekblok nagenoeg los in de band. Enkele pagina's beschadigd en/of voorzien van witte tape.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen