101. Bijbel

Bijbel met Het Nieuwe Testament, lederomslag en verguld sluitmechanisme. Uitgeverij A. Jongbloed, Leeuwarden Anno 1858

Kavelnummer en naam 101. Bijbel
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen 14,5 cm x 9 cm.
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen