115. Etagère, Daalderop

Messing etagère met mahoniehouten inleg schaal, gemerkt KMD Daalderop Tiel. Circa 1920.

Kavelnummer en naam 115. Etagère, Daalderop
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Hoogte 17,5 cm en diameter 20,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen