123. Ketels

Drie verschillende modellen koperen ketels, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 123. Ketels
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Max. hoogte 22 cm en max. breedte 30 cm.
Conditie Gebruikssporen, een handvat gebroken en een schenktuit beschadigd.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen