18. Vaas, Cees van Olst Glasfabriek Leerdam

Vaas, ontwerp Cees van Olst voor Glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd 20, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 18. Vaas, Cees van Olst Glasfabriek Leerdam
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Hoogte 21,4 cm en diameter 12,2 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen