1. Waaier, Benjamin Lachelin

Handwaaier met benen montuur en zijden waaierblad voorzien van vlinders en vogels. Met originele verpakking van Benjamin Lachelin, Parijs, begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1. Waaier, Benjamin Lachelin
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Hoogte 26,5 cm en breedte 45,2 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Volgend kavel

9725 CT Groningen