20. Zilveren fotolijstjes

Twee zilveren fotolijstjes, gemerkt, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 20. Zilveren fotolijstjes
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Max. hoogte 13,2 cm en max. breedte 9,3 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 45
Verkoopprijs € 45
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen