1. Beeld tijger

Uit palissanderhout gestoken beeld van tijger met welp. Halverwege 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1. Beeld tijger
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 24 cm en breedte 28 cm.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Volgend kavel

9725 CT Groningen