7. Beeld kat

Bronskleurig beeld van Mau kat in Egyptische stijl op groot formaat. Metaallegering, laatste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 7. Beeld kat
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 60 cm en breedte 38 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 320
Verkoopprijs € 320
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen