66. Etsen

Ets met Joodse thematiek, Belgische school. De eerste ets staat de zaaier centraal in de voorstelling, daarboven de negen muzen. Links en rechtsonder Adam en Eva met daartussen een Phoenix. Tweede ets betreft “Des Menschen op en Nedergangh". In de plaat gesigneerd met monogram.

Kavelnummer en naam 66. Etsen
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen 40 x 40 cm.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen