12. Jacoba kan, Siegburg

Middeleeuwse steengoed Jacoba kan met oor. Siegburg Duitsland, circa 1500.

Kavelnummer en naam 12. Jacoba kan, Siegburg
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 24 cm en breedte 11,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 240
Verkoopprijs € 240
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen