100. Lot porselein

Lot porselein waaronder kop-en-schotels, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 100. Lot porselein
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen