4. Beeld, Ermanno Farina

Beeld van een flamingo, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Gesigneerd in de basis van het beeld, laatste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 4. Beeld, Ermanno Farina
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 44 cm en breedte 28 cm.
Huidig bod€ 45
Verkoopprijs € 45
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen