97. Spiegel

Ovalen spiegel met goudkleurige houten lijst, voorzien van gefacetteerd spiegelglas. Eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 97. Spiegel
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 76 cm en breedte 60 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen