85. Klapstoel

Klapstoel bekleed met oosters tapijt, eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 85. Klapstoel
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen Hoogte 100 cm, breedte 51 cm en diepte 62 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen