470. Hoogtemeter en barometer, Bohne en Barigo

Metalen hoogtemeter tot 3500 meter van de firma Otto Bohne, Berlin. Werd onder meer gebruikt bij Zeppelin vluchten. Eerste kwart 20e eeuw. Daarbij een Barigo, model 3025 stolp weerstation met barometer, temperatuur en luchtvochtigheid meting. Uitgevoerd in messing, stamt uit de jaren 80.

Kavelnummer en naam 470. Hoogtemeter en barometer, Bohne en Barigo
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Max. hoogte 17,5 cm en max. diameter 12 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen