414. Schemerlamp

Tiffany stijl glas-in-lood schemerlamp met glas in geometrisch patroon, 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 414. Schemerlamp
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen Hoogte 44 cm en breedte 17,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen