400. Merklap 1716

Achter glas ingelijste merklap, gewerkt in kruissteek met gekleurd zijde op fijn stramien van wit katoen. Met wapen van Amsterdam en oud Hollandse taferelen, gedateerd 1716.

Kavelnummer en naam 400. Merklap 1716
Veiling Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
Afmetingen 63,5 x 47,5 cm.
Huidig bod€ 1400
Verkoopprijs € 1400
Volgend kavel

9725 CT Groningen