704. Gemberpot, China

Hand gedraaide en geschilderde gemberpot, voorstelling een watergezicht, onderzijde gemerkt. China, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 704. Gemberpot, China
Veiling Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
Afmetingen Hoogte 15, 5 cm en diameter 15 cm.
Conditie In goede staat, bakscheurtje.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen