727. Art Deco beeldje, Gustav Adolf Daumiller

Klein gegoten metalen Art Deco beeldje van naakt met groene patina, Gustav Adolf Daumiller (1876-1962). Gemerkt aan de achterzijde Daumiller, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 727. Art Deco beeldje, Gustav Adolf Daumiller
Veiling Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
Afmetingen Hoogte 9 cm en plateau diameter 3,3 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen