709. Zilveren silent butler

Een silent butler of asbakleger, 2e gehalte zilver (835/1000) met ebbenhouten steel, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 709. Zilveren silent butler
Veiling Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
Afmetingen Hoogte 4 cm, breedte 9,3 cm en lengte 7, 4 cm. Gewicht 191 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen