551. Houten kistje met kettingen
Houten kistje gevuld met vier ketting met gitten, twee halskettingen met gitten en zwarte kralen met zilverkleurig medaillons, een ketting met zwarte geslepen stenen met glaskleurige stenen. Hierbij een doosje met losse kleine kraaltjes. Eerste helft 20ste eeuw. |
Kavelnummer en naam | 551. Houten kistje met kettingen | |
Veiling | Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022 | |
Afmetingen | Ketting max. lengte 54 cm. | |
Conditie | Gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 50 | |
Verkoopprijs | € 50 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen