319. Menukaarten Holland-Amerika Lijn

Menukaarten voor de cruiseschepen M.S.N Nieuw Amsterdam, Groote Beer, van Rederij Holland-Amerika Lijn. In totaal veertien menukaarten, gedateerd jaren 50/70

Kavelnummer en naam 319. Menukaarten Holland-Amerika Lijn
Veiling Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022
Afmetingen Max. 21 x 30 cm.
Conditie Gebruikssporen.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen