526. Schilderij, Maarten Krabbé
Schilderij, stilleven met fruit. Olieverfschilderij op doek, Maarten Krabbé (1908-2005). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1937. |
Kavelnummer en naam | 526. Schilderij, Maarten Krabbé | |
Veiling | Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022 | |
Afmetingen | 42 x 36 cm | |
Conditie | In redelijke staat, craquelé. | |
Startbod | € | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen