20. Beeld vrouw, Art Deco

Art Deco futuristische houten sculptuur van een vrouwengezicht en profil met weelderige lokken, Naar Guido Cacciapuoti, beeld is gesigneerd met monogram TdB. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 20. Beeld vrouw, Art Deco
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Hoogte 23,5 cm en breedte 10,5 cm.
Huidig bod€ 110
Verkoopprijs € 110
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen