113. Sigarendoos, Amsterdamse School

Messing Amsterdamse School sigarendoos van Daalderop gevuld met knopen. Modelnummer 55 21 8, aan de onderzijde gemerkt met KMD Daalderop, made in Holland. Staat vermeld in de Daalderop catalogus uit 1929.

Kavelnummer en naam 113. Sigarendoos, Amsterdamse School
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Hoogte 6,5 cm en breedte 22 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen