Etsen, Laetitia de Haas

Etsen van Leatitia de Haas (1948). Een ets met de titel “Winkeltje in Alkmaar”, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1978 en met vermelding oplagenummer 52/70. Tweede ets van stilleven met peren, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1977, oplagenummer 28/60.

Kavelnummer en naam Etsen, Laetitia de Haas
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen 20 x 22 cm.
Conditie In goede staat, beide lijsten glas beschadigd.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen