8. Schaal, Kristalunie Maastricht

Kristallen schaal van de Kristalunie Maastricht, Max Verboeket uit de serie Symfonia gesigneerd aan de onderzijde, jaren 60.

Kavelnummer en naam 8. Schaal, Kristalunie Maastricht
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Hoogte 6 cm en diameter 30 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen